آخرین اتفاقات پلاتفرم اربیتکس

خبر درج شده در ۱۰ ها وب سایت مرجع خبری مبنی بر آخرین اتفاقات پلاتفرم اربیتکس.
آخرین اتفاقات پلاتفرم اربیتکس

اربیتکس یک ساختار تریدینگ چند جانبه است که فضای تجارت آنلاین را ساده تر و امن تر می نماید، همراه با قابلیت های فوق العاده بی همتای خود.
فضایی ترید میتواند برای افراد تازه کار کاملاً پیچیده و بسیار دشوار باشد که چه سهامی را از کدام کمپانی خریداری نموده یا روی آن سرمایه گذاری نمایید.
چه چیزی می تواند تضمین حداکثر بازگشت سرمایه باشد و حتی اگر تمام آنها را بدانید قطعاً به سوال بعدی خواهید رسید:
👈چه طور شروع کنم و بهترین سامانه خرید و فروش چیست؟
با سپاس از کمپانی اربیت نتورک ساختار زیبایی به نام اربیتکس تمام مشکلات پایه‌ای را برای تجار در فضای جهانی حل نموده و به راحتی می توان از فضای تجاری آنها بدون هیچ گونه دلواپسی در زمینه واریز و برداشت بهره برد. برای افرادی که تمایل دارند به صورت مستقیم در فضای جهانی، شاخص های برتر، فارکس، سهام های کلاسیک و ارز های دیجیتال فعالیت نمایند اربیتکس یک ایستگاه است شامل تمام گزینه ها، که به شما این قابلیت را می دهد که بدون اینکه هیچ واسطه ای همچون بانک یا نمایندگی در میان باشد، با حداقل رساندن پروسه اجرایی، سرویسی متفاوتی ارائه نماید.
شما با داشتن کنترل کامل بر روی فضای کاری خود می توانید از این امکان که هر اربیتکس و کمپانی اربیت نتورک در اختیار تریدرها می دهد، با روشی ساده، شفاف و متفاوت بر روی سامانه اپل استور و اندروید لذت ببرید.
برخلاف تمام فضاهای ترید سنتی، نبود یک فضای غیر متمرکز خرید و فروش که بتواند درگاه‌های پرداخت ای ارز دیجیتال را نیز حمایت کند خالی بود، اگرچه تمامی بروکرها طی سالهای اخیر، با تشکر از لطف دنیای تکنولوژی، به موفقیت‌های بسیاری دست یافتند.
سرمایه‌گذاران بسیاری با موانع بسیار بزرگی مواجه اند و نمی توانند از سرویس‌های مدنظر خود استفاده نمایند، روش های سنتی کماکان با موانع مختلفی روبرو هستند که به دلیل کنترل های متمرکز و دولت ها صورت می گیرد.
نهایتا تمامی ساختارها راهی ندارند جز ارائه ساختارهای غیر متمرکز و حداقل هزینه‌ها و سادگی روند بتوانند به سامانه های متفاوت دست پیدا کنند. محدودیت ها فرصت ها را از بین می برند و مخصوصاً با به حداقل رساندن واریز و برداشت به ساختارها آسیب می زنند. فضاهاي سنتی و بانک‌ها کماکان به عنوان فردی ثالث و یا مشاور و یا نمایندگی در میان هستند و همه چیز را نه تنها تحت کنترل خود می گیرند بلکه با هزینه های گزاف شارژ می کنند.
اربیتکس میتواند تجربه ای متفاوت را داشته باشند، فضای کاملاً خصوصی همراه با شفافیت لازم و سرعت بالا. و این قطعاً اولین ساختاری در جهان است که از دیدگاه و زاویه متفاوت به فضای ترید توجه کرده و مشتریان و فعالیت های آنها را در این راستا پیش می برد و آن را اولویت شماره یک خود می‌داند. اربیتکس شدیداً تلاش می کند که بتواند در تمام زمینه‌های ۵ بازار اصلی جهانی فضای متفاوتی را ارائه دهد که در آن هیچ گونه هزینه مخفی و به دور از چشم مشتری وجود ندارد و شما می توانید پشت فرمان تجارت خود، با خیال راحت بنشینید و تمام اینها به واسطه فعالیت این ساختار با ارز دیجیتال NYE در جریان است.
اربیتکس فعالیت برنامه نویسی خود را به پایان رسانده و آن را راه اندازی کرده است. اربیتکس با استفاده از مهندسین نرم افزار و طراحان متخصص در طول دوران قرنطینه جهانی توانست این ساختار را به سرانجام برساند و هزاران مشتری نیز آن را امتحان نمایند. این ساختار برای این ساخته شده است که خلع میان فضای تجاری و تریدرها را از بین ببرد و هدف آن ایجاد فضای کاملاً شفاف و ساده بر روی موبایل خواهد بود. که همه بتوانند به راحتی از روی موبایل های خود و تنها با یک اپلیکیشن به این دنیا و بدون هیچ گونه محدودیتی دسترسی داشته باشند و از خدمات آن لذت ببرند. اکنون فرصت سرمایه گذاری در بازار جهانی را به شما ارائه می نماید که تریلیون ها دلار ارزش دارد و با آن تنها یک قدم فاصله داریم تا اینکه همه اعضا اربیت نتورک در فضای جهانی بتوانند از این اپلیکیشن استفاده نمایند و در بیش از ۱۰۰ سهام مختلف شاخص و غیره سرمایه سرمایه‌گذاری خود را ادامه دهند.
اپلیکیشن و برنامه مربوطه آماده شده که در اختیار شما قرار بگیرد و این قدمی بسیار بزرگ در جهت موفقیت برای تیم اربیت خواهد بود که منجر به معرفی رسمی این برنامه بی مانند در دو ساختار اصلی اپ استور برای کاربران آیفون و گوگل پلی برای کاربران اندروید خواهد شد.
ارائه رسمی طبق برنامه در سپتامبر ۲۰۲۰ در بعضی از نقاط جهان خواهد بود و قطعاً تیم پشتیبانی کننده روند خود را ادامه خواهند داد تا بتوانند کل فضای جهانی را با ساده ترین حالت ممکن به درجاتی بالاتر ارتقا دهد و تمام افراد بتوانند طریق گوشی های موبایل خود به دنیایی کاملاً متمرکز جهت ترید دسترسی پیدا کند.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram