حقایق پلتفرم اربيت

آیا میدانید بجاى پس انداز دارايى به صورت نقدى، با تبديل آن به ارز ديجيتال و نگهدارى آن، سالانه امکان بيش از ١٥٠٪؜ ارزش افزوده براى شما ايجاد ميشود؟
پلتفرم اُربيت

آیا میدانید بجاى پس انداز دارايى به صورت نقدى، با تبديل آن به ارز ديجيتال و نگهدارى آن، سالانه امکان بيش از ١٥٠٪؜ ارزش افزوده براى شما ايجاد ميشود؟

آیا میدانید بر اساس آمار ارائه شده از صرافيهاى رسمى همچون Catex, Crex24, Probit, Stex بيش از ٧٠٪؜ كاربران اُربيت دريافتى هاى خود را به ارز ديجيتال تبديل كرده و در حساب خود نگه دارى ميكنند.

آیا میدانید در سال ٢٠٢١ شما اين امكان را داريد كه در حساب كاربرى اُربيت خود، بدون كارمزد و رايگان درآمدهاى خود را به ارز ديجتال دلخواه تبديل نموده و از ارزش افزوده آن بهره مند شويد ؟

آیا میدانید شما ميتوانيد بدون محدوديت و در زمان دلخواه ارزهاى دیجیتال خود را به قيمت لحظه اى ماركت به فروش برسانيد؟ پلتفورم اُربيت هميشه و در هر لحظه خريدار همه ارزهاى ديجيتال شما با قيمت لحضه اى بازار خواهد بود.

آیا میدانید با داشتن يك حساب كاربرى در پلتفورم اُربيت، شما صاحب ٩ حساب ارز ديجيتال و ١ حساب دلارى هستيد؟

شما با مراجعه به منو Conversion ميتوانيد از كليه امكانات و فرصتهاى درآمدى فوق بهره مند شويد.

شما ميتوانيد مبالغ دلارى درآمدهاى خود را به ارزهايى چون BTC, ETH, NYE, DASH, RKN , SnL, FET, OSN در لحظه تبديل نماييد و بالعكس.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram

یک پاسخ

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز .
    جاداره اینجا از شما تشکر کنم بابت اطلاعات با ارزشی که به اشتراک گذاشتید و خدا قوت دارید .
    یک اشتباهی در مطالب سایت ارزشمندتون دیدم لازم دونستم بهتون اطلاع بدم .
    اونم اینه که ارز osn یک ارز داخلی شرکت و یک استیبل کوین هست که فقط میشه اعتبار دلاری سیستمی را به اون تبدیل کرد اما بلعکسش نه یعنی هر کسی به اشتباه اعتبار دلاری سیستمیشو تبدیل به osn کنه دیگه قابل برگشت نیست به غیر از اینکه بخواد یا پکیج فعال کنه یا نقل و انتقال داخل سیستمی انجام بده .لطفا osn را در قسمت پاراگراف آخر حذف کنید و یه اطلاعات جداگانه در راستای آموزش بگذارید .
    البته و صد البته جسارت منو ببخشید .