بیانیه مورخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ اربیت نتورک

بیانیه مورخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط بخش توسعه و فنی اربیت نتورک با عنوان: توکن RKN به سمت آسمان در حال پرواز است.
بیانیه مورخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ اربیت نتورک

بیانیه مورخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰
توسط:
بخش توسعه و فنی اربیت نتورک

👈عنوان: توکن RKN به سمت آسمان در حال پرواز است.

کمپانی‌های ابرقدرت مخابراتی در حال ارتقاء موقعیت سازمان های خود با نشانه گرفتن تکنولوژی های روز و مطرح جهانی میباشند، تا بتوانند درجات رشد خود را توسعه دهند.
پروژه ONCS لیستی از حیاتی ترین فعالیت هایی که تکنولوژی‌ های مخابراتی می‌بایست در سال ۲۰۲۰ از آن تبعیت کند را ارائه کرده است، پنج قسمت اصلی آن به ترتیب زیر است:

۱.تجزیه و تحلیل و فهم کامل سیستم ها و هوش مصنوعی مرتبط.
۲.ذخیره سازی ابری و ساختارهای ارتباط سازی مرتبط.
۳.اینترنت اشیا و درگاه‌های پرداخت.
۴.ایجاد ساختارهای واقعیت مجازی و تکنولوژی های مرتبط.
۵.استفاده از ساختارهای بلاک چین در توسعه اسنادی و ارزش گذاری تراکنش ها بر مبنای ای صرافی‌های موجود.

👈گروه توسعه فنی اربیت نتورک افتخار این را دارد که این بیانیه عمومی را در خصوص آخرین وضعیت انطباق RKN در کشور ایالات متحده آمریکا با ۲ کمپانی‌ بزرگ مخابراتی به پایان رسانده است.
👈ما می بایست از بخش حقوقی خود سپاسگزار باشیم که پس از ۳ ماه پیگیری دائم با گروه های واسط و مجموعه های تجاری مرتبط هم اکنون می توانیم اعلام نماییم برنامه PAYCAP در آخرین مراحل انطباق پذیری خود با ۱۱ ابرکمپانی در زمینه مخابراتی نهایی شده است، که نام های آنها به ترتیب زیر ارائه می گردد:
· H2O
· T-Mobile
· Verizon
· Airlink
· GoSmart
· Safelink
· Tracfone
· Red Pocket
· PagePlus
· Airvoice
· Xfinity

👈این قطعاً یک لحظه تاریخی است و این دقیقاً همان چیزی است که تیم مدیریتی ما در جهت اثبات ایده های کمپانی ارائه می نماید، هر چند پیچیده اما تبدیل یک ایده به یک نتیجه خارق العاده.
قطعاً برنامه PAYCAP تنها برنامه نوپایی نیست که موفقیت آن معطوف به نتایج آن است، آنهم زمانی که به دست مشتریان برسد، اما توکن RKN این پروژه را به موفقیت‌هایی بسیار بالاتر خواهد رساند.
ما همچنین در حال توسعه ساختارهای توزیع اطلاعات داخلی برای تیم و همچنین ایجاد ساختارهای محصول محور در جهت ارزشیابی برای اعضای محترم خود هستیم.

ما قطعاً متوجه ایم که پروژه PAYCAP همچنان توسط بسیاری از کمپانی های بلاکچین با شک و تردید دنبال می‌شود، هر چند که اینطور هم باید باشد!
اما ما به دیدگاه مدیریتی خود ایمان کامل داریم و با تمرکز بر روی نقشه کاری اعلام می نماییم که هیچ چیز نمی تواند مسیر ما را در جهت پیشبرد اهداف مان متوقف کند.

تیم توسعه فنی اربیت نتورک
۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram