درباره PayCap و RKN Token بیشتر بدانیم

ارزهای رمزپایه به آرامی، اما مطمئناً جزئی از زندگی روزمره ما می شوند. اکنون هزینه اتصال موبایل، اینترنت یا تلویزیون خود را با ارز دیجیتال پرداخت کنید.
درباره PayCap و RKN Token بیشتر بدانیم

🔅اکنون هزینه اتصال موبایل، اینترنت یا تلویزیون خود را با ارز دیجیتال پرداخت کنید.
ارزهای رمزپایه به آرامی، اما مطمئناً جزئی از زندگی روزمره ما می شوند. به مرور تقریباً هیچ کاری نمی تواند توسط ارزهای سنتی فیات انجام شود و تنها گزینه ارزهای رمزپایه خواهدبود، هرچند اندازه و مقیاس پذیرش آنها در مقایسه با ارزهای فیات هنوز کوچک است.
با این حال، ممکن است به زودی و هر روز پروژه های جدید رمزنگاری بطور امیدوارکننده ای، تغییراتی را ایجاد کنند که به ما امکان دهد کارهای بیشتری با دارایی های دیجیتال خود انجام دهیم. و حالا به شما این امکان را می دهند، که به راحتی اتصال تلویزیون، اتصال دیتا و یا شماره تلفن همراه خود را با یک رمزارز اختصاصی شارژ کنید.

🔅بله درست است. PayCap به عنوان اولین پلت فرم کاملاً غیرمتمرکز به شما این امکان را می دهد تا هزینه سرگرمی، ارتباطات یا استفاده از دیتا خود را با ارز دیجیتال پرداخت کنید. هنگامی که برنامه آن را از گوگل استور یا اپ استور بارگیری و نصب کردید و با آنها حساب کاربری ایجاد کردید، می توانید رمز RKN آنها را از هر 4 صرافی که در آن ذکر شده است خریداری و رمزارز خریداری شده را به حساب PayCap خود واریز کنید. ثانیها ای پس از واریز، می توانید از نشانه ها برای پرداخت شارژ DTH، تلفن همراه یا اینترنت استفاده کنید.

🔅این برنامه از ۱۱ اپراتور داده (اینترنت) ۳۶ اپراتور GSM (تلفن همراه) و ۳ اپراتور تلویزیون در سیستم عامل خود پشتیبانی می کند و به صورت ماهانه اپراتور های بیشتری اضافه می شود و در حال حاظر در 4 کشور هند، ایالات متحده آمریکا، امارات متحده عربی و ترکیه فعال میباشد.
همچنین مذاکرات با طرف قرارداد شرکتهای مخابراتی کانادا و اروپا هم در حال انجام است تا آن را به یک بستر بین المللی تبدیل کنند.

🔅درباره PayCap و RKN Token:

توکن RKN و برنامه PAYCAP از محصولات گروه تجاری اربیت نتورک است که یک شرکت بلاکچین با بسیاری از محصولات و خدمات دیگر مبتنی بر بلاکچین است. اربیت نتورک با رمز ارز RKN و برنامه PAYCAP میخواهد به عنوان اولین ارائه دهنده غیرمتمرکز، خدمات شارژ مبتنی بر ارزهای رمزپایه ظهور کند.
نیازی به گفتن نیست که برای موفقیت آنها باید با همه شرکت های بزرگ ارائه دهنده خدمات مخابرات و تلویزیون همکاری لازم را به عمل آورند و آنها در حال تلاش برای انجام این کار بزرگ هستند.

🔅گزارش ها حاکی از آن است که آنها نیز تا حدی در تلاش های خود موفق بوده اند. همین امر آن را به یکی از بهترین و مفیدترین پروژه های ارزهای رمزپایه ای تبدیل خواهد کرد که تاکنون راه اندازی شده اند. تاکنون اکثر مردم ارزهای رمزپایه را به عنوان ابزاری مالی برای سرمایه گذاری و تجارت در نظر گرفته اند، اما PayCap می تواند با تبدیل آن به وسیله پرداخت هزینه های سرگرمی و ارتباطات، نگرش آن را تغییر دهد.

🔅چگونه این رمز ارز را خریداری کنیم؟

حالا ممکن است از خود بپرسید… همه اینها جالب به نظر می رسد، اما چگونه می توان رمز RKN را خریداری کرد؟
خب، همانطور که در بالا توضیح داده شد، می توانید آن را از ۴ صرافی دیجیتال Probit ، Crex24 ، Catex و Stex خریداری و سپس برای انجام شارژهای خود آن را به حساب پِی کَپ خود واریز کنید. برای خرید آن از این صرافی ها می توانید از ارزهای رمزنگاری شده یا فیات دیگر استفاده کنید.

🔅در پایان می‌توان گفت که رمزارز RKN و برنامه پِی کَپ دارای پتانسیل بزرگی برای افزایش قابل‌توجه پذیرش دسته‌ جمعی از طریق ایجاد یک بستر مورد استفاده از اطراف خود هستند تا ارزهای رمزپایه را به میزان قابل توجهی تقویت کنند.

🔅وقتی مردم بدانند که از دارایی رمزنگاری شده می توان درست مثل پول استفاده کرد، آنها قطعا تمایل و آمادگی بیشتری برای پذیرش آنها و شروع به استفاده از آنها به جای پول خواهند داشت.
به طور کلی، PayCap و RKN توکن در حال انجام کاری بس بزرگ هستند.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram