رشد ما هرگز متوقف نخواهد شد!

ترجمه فارسی بیانیه منتشر شده در وب سایت اربیت: "رشد ما هرگز متوقف نخواهد شد!"
رشد ما هرگز متوقف نخواهد شد!

ترجمه فارسی بیانیه منتشر شده در وب سایت اربیت:

“رشد ما هرگز متوقف نخواهد شد!”

🔹با توجه به ساختار اقتصادی رمزارز اتریوم و بلاکچین مربوطه، میتوان قطعاً اعلام نمود که اتریوم و توکن های زیر مجموعه آن حجم گسترده ای را از کل بازارهای ارز دیجیتال به خود اختصاص داده و این روند را ادامه خواهند داد، هرچند که این تقاضاهای بیش از حد از سوی بازار هزینه های تراکنش را در بلاکچین اتریوم به شدت افزایش داده است، منظور تراکنشهای است که توسط توکن های زیرمجموعه این ارز دیجیتال انجام می شود و البته قطعاً بسیاری با این واقعیت روبرو شده اند که شاید گزینه های بهتری از بلاک چین اتریوم پیشرو باشد.
🔸معرفی بلاکچین هوشمند باینانس: این ساختار شاخه‌ای از ساختار اتریوم است، که البته خود را به صورت مجزا اما کاملا همسان با تمامی اپلیکیشن ها و کاربران اتریوم همسان سازی می کند، قابلیت استفاده از ساختار “ماشین مجازی اتریوم” این قابلیت را فراهم می کند که بسیاری از پروژه ها، فضای بلاکچینی خود را از اتریوم به بلاک چین باینانس انتقال داده و بتوانند با جذب کاربران بیشتر هزینه تراکنش ها را به حداقل برساند.
🔹اما در آنسوی میدان، بلاکچین دیگری با نام ترون با قدرت کاملاً غیر متمرکز خود سعی در ساختن یک فضا و محیط کاملاً غیر متمرکز و دیجیتالی را با مدرن ترین تکنولوژی های روز و مخصوصاً امکانات ذخیره‌سازی و تکنولوژی های مرتبط ارائه می دهد، که به کاربران اجازه خواهد داد، از محتوای دیجیتالی با کمترین هزینه ممکن بهره ببرند.

✨ما در این پروژه به سرعت به سمت اهداف خود حرکت می‌کنیم، می‌توان گفت که هم اکنون با بالاترین سرعت ممکن را در زمینه فنی داریم، ما افتخار این را داریم که امروز اعلام نماییم ارز دیجیتال NYE هم اکنون در ۴ بلاکچین مختلف وجود دارد. رمز ارز NYE با داشتن بلاکچین خصوصی خود، هم اکنون به صورت رسمی در بلاکچین اتریوم، ترون و در بلاکچین هوشمند باینانس موجود است.
✨ما موفق شدیم که تمامی تاییدیه های لازم را از بلاکچین اتریوم و بلاکچین هوشمند باینانس را دریافت کنیم و در آخرین مراحل گرفتن تاییدیه ها در شبکه بلاکچین ترون هستیم.
✨همانطور که در بیانیه های قبلی ذکر شده بود، ارز دیجیتال NYE برای هرکدام از بلاکچین های تحت فعالیت خود یک بازار بزرگ جهانی را اختصاص خواهد داد که بتواند امور حسابرسی و کلیه فعالیتهای مالی مرتبط با کل پروژه اربیتِکس را مدیریت نماید.

⚠️مهم⚠️
بخش امنیتی ما فعالیت تمامی کاربران را طی ۱۵ روز گذشته تحت نظارت ویژه قرار داده و نگرانی های بسیاری را در خصوص فعالیت های مشکوک اعضا گزارش کرده است، بنابراين در اینجا به شما خاطرنشان می‌کنیم ۴ نکته زیر بسیار مهم بوده و از امروز به صورت بسیار جدی با آنها برخورد می‌شود:

👈۱.ما شدیدا به شما توصیه می کنیم، به هیچ عنوان دارایی انتقالی افراد دیگر را، از طریق اکانت خود “برداشت” ننمایید. “برداشت کردن” دارایی‌های دیگران از طریق اکانت شما، می تواند شما را در موقعیتی بسیار پیچیده قرار دهد.
👈۲. تمام درخواست های برداشت، که به یک آدرس مشابه، اما از اکانت های مختلف ارسال می شوند را مردود اعلام خواهیم کرد و قطعاً این مسئله کاربر را در وضعیتی ناخوشایند قرار خواهد داد، چراکه یک بار فرصت برداشت را در آن ماه از دست خواهد داد. همچنین این حق را قائل خواهیم بود که افرادی که این روند را به صورت مداوم تکرار می کنند، اکانت هایشان به حالت تعلیق در بیاید.
👈۳. روند برداشت از طریق رمز ارز NYE به دلیل ساختار بلاکینگ (جایگذاری) در بلاکچین مادر، زمانبر است، پس لطفاً به هیچ عنوان تا ۶ ساعت پس از ارسال درخواست برداشت، هیچگونه مکاتبه ای را جهت پیگیری انجام ندهید.
👈۴.اگر شما رمز ارز NYE را در هر صرافی یا کیف دیجیتالی داشته اید و به دلایل تغییرات ایجاد شده در شبکه به آن دسترسی ندارید به هیچ عنوان جای نگرانی نیست ما یک تیم مخصوص برای پیگیری این امر را معرفی خواهیم کرد که دارایی های شما را در سریعترین زمان ممکن و در صورت امکان بازیابی نمایند. این تیم از تاریخ ۱۵ مارچ ۲۰۲۱ فعال خواهند شد و شما بعد از تاریخ ذکر شده (۱۵ مارچ) می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر با آنها مکاتبه کنید.
info@nyecoin.io

💫مسیر پیش روی رمز NYE مسیر پرهیاهویی بود، پر از موانع در مسیر انطباق با چهار بازار بزرگ جهانی، که ما آن را پشت سر گذاشته ایم و هم اکنون رمز NYE (پروتکل اتریوم) در صرافی پروبیت و P2PB2B نیز لیست شده است.
💫اما این پایان عملکرد ما نیست، ما رو به جلو حرکت می کنیم و تمام برنامه‌های خود را برای گام هایی بسیار سنگین و بزرگتری در آینده نزدیک برداشته ایم. تیم توسعه و فنی ما در ۳ ماهه آخر سال ۲۰۲۱ به شما اطمینان خواهد داد، که این رمز ارز حداقل در ۳ صرافی بزرگ جهان، که همگی آنها ۱۰ صرافی برتر هستند، لیست خواهد شد.

بخش توسعه فنی
٣ مارچ ۲۰۲۱

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram