پرتاب رمزارز RKN بوسیله اپلیکیشن پی کپ

اپلیکیشن "پِی کَپ" با ۸ کمپانی مخابراتی وارد مذاکره شده تا رمزارز RKN را یك گام به سوی بالاتر پرتاب کند!
پرتاب رمزارز RKN بوسیله اپلیکیشن پی کپ

ترجمه فارسی خبر مندرج در خبرگزاری یاهو فاینانس
مورخ ۳۱ مارچ ۲۰۲۱

عنوان: اپلیکیشن “پِی کَپ” با ۸ کمپانی مخابراتی وارد مذاکره شده تا رمزارز RKN را یك گام به سوی بالاتر پرتاب کند!

از زمان آغاز پاندمیک، بسیاری از کمپانی ها و استارتاپ های نوپا قدم به دنیای دیجیتال و دارایی‌های رمز ارز گشودند. شرایط پاندمیک تاثیرات بسیار بزرگی را بر روی مارکت های سهام و همچنین مارکت ارزهای دیجیتال داشت، قوانین جدید و سختی های پیش رو که توسط دولت ها در خصوص رمز ارزها ایجاد شده است زاویه دیگری از مشکلات پیش روی تجارت رمز ارز می باشد.
گروه تجاری اربیت از سال ۱۹۹۶ در انواع مختلف تکنولوژی های آنلاین مشغول استفاده بهینه از این فضا می باشد و این بار مسیری بسیار طولانی را طی کرد که بتواند رمز ارز دیجیتال خود با نام RKN را وارد مسیری هموار نماید.
اپلیکیشن “پی کپ” به عنوان یکی از پروژه های پرچمدار ساختار ONCS است و مجموعه‌ای از پروژه های مرتبط با رمز ارزها در زمینه های مختلف است که اولین ورود رمز ارز در دنیای مخابرات به صورت غیر متمرکز با یک ایده خلاقانه جهت شارژ کردن سیم کارت توسط رمز ارز RKN شکل گرفت.
همانطور که میدانید این اپلیکیشن در حال حاضر بر روی سامانه های اندروید و اَپ استور در دسترس است و تاکنون توانسته است ۵ کشور را به طور کامل تحت پوشش خود قرار دهد. آمریکا، کانادا، هند، امارات متحده عربی و ترکیه.
آنها توانستند اخیرا کانادا را به لیست کشورهای تحت پوشش خود در بیاورند و حالا زمان آن فرا رسیده است که طبق وعده داده شده بریتانیا را در ژوئن ۲۰۲۱ تحت پوشش خود قرار دهند.
حال می‌توان گفت پس از گذشت یک سال بررسی و تلاش مداوم گروه تجاری اربیت رسما اعلام کرده است که در آخرین مرحله امضای قرارداد از طریق واسطه های تجاری با ۸ ابرقدرت بزرگ مخابراتی در بریتانیا می باشد.
طبق گزارش ها کاربران می توانند هم اکنون با استفاده از بلاکچین جدید RKN که بر روی بلاک چین ترون قرار دارد با استفاده از اپلیکیشن های موبایل با نام “پِی کَپ” از سامانه های مختلف بهره ببرند.

قطعاً اپلیکیشن‌های بسیاری با همین ایده در جهت شارژ سیم کارت طی یک سال گذشته شروع به فعالیت کردند، اما بدون شک “پِی کَپ” اولین ساختار ۱۰۰% غیر متمرکز در این زمینه بوده و با سرعت بسیار بالایی به سمت موفقیت حرکت می کند.

کاربران این نرم افزار برای شارژ کردن سیم کارت های خود و حتی پکیج های دیتا و اشتراك شبکه های تلویزیونی با چهار گام ساده می توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند.

۱. خرید این توکن از صرافی ها.
۲.واریز کردن آن به حساب.
۳.انتخاب اپراتور مربوطه.
۴.شارژ مجدد دیتا، سیم کارت یا خدمات تلویزیونی.

امروز بیش از ۸۰ درصد دنیا تجارت های خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند و برای به جا گذاشتن یک ردپای آنلاین شما نه فقط به مسائل امنیتی بلکه نیاز به ساختاری قدرتمند همچون بلاکچین دارید که هم اکنون بیش از پیش در فضای جهانی رو به حرکت است و تراکنش های رمز ارزها روز به روز بیشتر می شود. قطعاً ایده شارژ تلفن توسط RKN بی شک یکی از مسیرهای بی مانند در زمینه پول دیجیتال و راهیابی آن به زندگی روزمره انسانها در تصویر بزرگتر است.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram

یک پاسخ

  1. سلام. وقت بخیر . اگه ممکمنه لینک خبر که توی یاهو فایننس اومده رو بذارید