بیانیه مهم تیم مالی گروه اربیت در مورخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۱

اعلام تغییر کلی بلاکچین RKN توکن و پلن تشویقی برای کاربران وفادار این رمزارز.
اعلام تغییر کلی بلاکچین RKN توکن و پلن تشویقی برای کاربران وفادار این رمزارز.

ترجمه بیانیه مهم تیم مالی گروه اربیت
در مورخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۱

عنوان: اعلام تغییر کلی بلاکچین RKN توکن و پلن تشویقی برای کاربران وفادار این رمزارز.

برای آماده شدن در جهت مسیر کاری سامانه پی کپ، رمزارز “آر کِی اِن” ورژن ۲ خود را در جهت یک برنامه جهانی پرداخت هزینه موبایل به صورت کاملا غیر متمرکز به پیش میبرد. پروتکل قبلی ERC20 ما را با مشکلات مالی عدیده‌ای روبرو کرد که دلیل اصلی آن افزایش بیش از حد هزینه تراکنش ها GAS در بلاک چین اتریوم بوده است و طی ۶۰ روز گذشته بخش توسعه فنی ما گزارش می دهد که بیش از ۴۱ درصد واریزهای انجام شده به سامانه PAYCAP با هزینه کارمزد تراکنشهای بسیار بالا و حتی بالاتر از مبلغ اعتباری خریداری شده صورت گرفته است.
ما کماکان اعتقاد داریم که پروتکل‌های ERC20 اتریوم یکی از استاندارد ترین پروتکل های صنعت بلاک چین است، اما برای مصرف روزانه یک ساختار سرویس محور و روزانه بسیار ميتواند محدود کننده باشد.
تشکر ویژه‌ای داریم از بلاکچین ترون، از امروز مورخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ ما به آن بلاکچین مهاجرت میکنیم. ما در این مسیر پیش می رویم تا بهترین نوع مدیریت را در جهت انطباق سازی با فضای مربوطه خود داشته باشیم.

برای تمام افرادی که RKN را در سامانه اربیت نتورک دارند، نیاز نیست هیچ فعالیتی انجام دهند. در حال حاضر این ارز دیجیتال که در اپریل ۲۰۱۹ کار خود را آغاز نموده است با قرارداد هوشمند تحت اتریوم فعالیت می نماید و تغییر این قرارداد هوشمند از بلاک چین اتریوم به بلاک چین ترون، این قابلیت را به ما خواهد داد که بین این دو فضای بلاکچینی انتخاب حداکثر فضای غیر متمرکز را که نیاز محسوس سامانه شارژ موبایل می باشد، انجام داده و پیاده سازی نماییم.
همچنین قرارداد هوشمند ما در سامانه بلاکچینی ترون هم اکنون فعالیت خود را رسما آغاز نموده است.

در راستای تبدیل RKN به بلاک چین جدید ترون، ما تمام فعالیت‌های خرید و فروش ورژن قدیمی این رمز ارز را در تمام صرافی ها متوقف کردیم، که قطعا این امر باعث ناخرسندی تعدادی از کاربران ما گردید. مطلع باشید که این متوقف کردن خرید و فروش به ما این فرصت را داد تا با ایجاد قرارداد جدید در بلاکچین ترون، ریسک های موجود را به حداقل برسانیم، ضمناً آدرس واریزی سامانه شارژ موبایل PAYCAP به بلاک چین ترون تبدیل خواهد شد و از اول مارچ ۲۰۲۱ راه‌اندازی خواهد شد.
ما میخواهیم این مبحث را شفاف سازیم، که تعهد ما به ایجاد یک مسیر کامل غیرمتمرکز بسیار جدی است و در سریعترین حالت ممکن و امن ترین حالت به سمت آن حرکت می‌کنیم. برای یک رمزارز دیجیتال همچون RKN که سوخت اصلی فعالیت سامانه شارژ موبایل Paycap ماست، و بسیار نیاز بود که بتواند وارد بلاکچینی شود که تمام قابلیت های مربوطه را داشته باشد.
این به‌روزرسانی ما را در جایگاهی قرار داد که در این مسیر بسیار قوی تر حرکت کنیم.

گام بعدی چیست؟
گروه فنی قرارداد جدیدی را بر روی بلاک چین ترون ایجاد کرده است و ما از تمام کاربران و صنایع مرتبط خواسته ایم که ما را در جهت این تبادل حمایت نمایند، ما روزهای بسیار شلوغی را در جهت اطلاع رسانی به صرافی ها و سامانه های طرف قرارداد خود در این خصوص انجام داده‌ایم شاید تعداد اندکی از صرافی‌ها، ما را در این مسیر حمایت نکرده و با سختی‌ روبرو باشند. بنابراین ما صرافی‌های جدیدی را برای آر کِی اِن معرفی می نماییم.
خرسندیم که اعلام نماییم اولین صرافی با نام P2PB2B که این توکن را با پروتکل ترون بر روی خود لیست کرده است.

اگر شما در صرافی ها (یا کیف های رمزارز دیگر همچون تراست) RKN را با پروتکل اتریوم دارید چه باید بکنید؟
1⃣گام اول شما سه روز فرصت خواهید داشت که دارایی خود را به اکانت اربیت خود واریز نمایید، توکن شما به صورت اتوماتیک با بلاکچین جدید مبادله می شود.
2⃣گام دوم شما باید آدرس کیف پول بلاکچین ترون خود را در قسمت اطلاعات شخصی خود از طریق وب سایت اربيت وارد نمایید.
3⃣گام سوم شما باید به تیم پشتیبانی خود در اربیت یک تیکت ارسال کرده و درخواست نمایید دارایی شما را به آدرس کیف پول بر مبنای بلاک چین ترون شما بدون هیچ هزینه ای واریز نمایند.
❌نکات مهم:
به شما توصیه می کنیم که آدرس کیف پول خود را از صرافی هایی که بلاکچین ترون را برای RKN حمایت می کنند، همچون P2P و یا کیف پول تراست برداشته و اضافه نمایید.
مطلع باشید که انتقال دارایی شما از اربیت به خارج از آن به صورت اتوماتیک اتفاق نمی افتد و همانطور که گفته شد شما باید در این زمینه اقدام کنید.
❌مهم: اگر شما نماینده هر برنامه یا سرویس خدماتی هستید که هنوز با شما جهت این انتقال تماس گرفته نشده است، لطفاً با آدرس ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایید.

info@rkntoken.io

پلن تشویقی برای کاربران وفادار به این ارز دیجیتال RKN توکن.

موفقیت این ارز دیجیتال در دو سال گذشته مطلقاً و قطعاً نتیجه اعتماد شما، فعالیت های شما و وفاداری شماست. تیم مدیریت اربیت قدرداتی خود را به تک تک اعضا برای حمایت بیمانند شما طی دو سال گذشته ابلاغ می‌نماید. امروز ما برای اولین بار پلان تشویقی RKN را برای کاربران وفادار خود که این پروژه را در دو سال گذشته حمایت کرده اند اعلام می‌نماییم.

تاریخ توزیع: فصل سوم ۲۰۲۲ تا فصل اول ۲۰۲۳
میزان پاداش: میزان ۳۰ درصد از کل دارایی که نزد کمپانی مادر رزرو شده است، بین تمام کاربران اربیت بر اساس ارزش پکیج آنها توزیع خواهد شد و پلن میزان و نوع توزیع آن نیز به صورت رسمی در فصل انتهایی سال ۲۰۲۱ اعلام خواهد شد.

این طرح پاداش شامل چه کسانی می شود؟
تمام کاربران وفادار اربیت که حداقل ۳۰ ماه از قرارداد آنها بگذرد یا به عبارت دیگر دو سال و نیم از شروع قراردادشان گذشته باشند شامل این پاداش می شوند.

پلان سوزاندن یا Burning :
در دنیای مالی سوزاندن دارایی‌ امری عجیب به نظر می‌رسد، اما در دنیای ارزهای دیجیتال اتفاقی رایج است. سوزاندن یک ارز دیجیتال یک استراتژی است، که تاثیر بسزایی را بر روی ارزش آن ارز دیجیتال در بازار خواهد گذاشت. با این روش به صورت قطعی RKN میزان ۷۰ درصد از تعداد رزرو شده توسط کمپانی مادر را از بین خواهد برد. این به روزرسانی در ساختار این ارز دیجیتال قطعاً ثابت خواهد کرد که سامانه شارژ موبایل Paycap نیز بهترین گزینه های لازم جهت حمایت امنیت و آرامش خاطر برای جامعه دارندگان RKN را به همراه خواهد داشت. تا به رشدی بسیار بزرگتر از آنچه امروز دارد برسد.

گروه مالی ۲۵ فوریه ۲۰۲۱

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram