بیانیه ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ اربیت نتورک

بیانیه مورخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ اربیت نتورک با عنوان سهام کمپانی اپل و کمپانی تسلا (بیانیه اعلان تقسیم)
بیانیه ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ اربیت نتورک

بیانیه مورخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰
اربیت نتورک

عنوان: سهام کمپانی اپل و کمپانی تسلا
(بیانیه اعلان تقسیم)

⚡️کمپانی اپل اعلام داشته است در تاریخ ۲۴ آگوست ۲۰۲۰ سهام خود را به چهار قسمت تقسیم خواهد نمود. این بدان معناست که سهام هایی که توسط سرمایه گذاران خصوصی ترید یا کنترل می شود به ۴ سهم مساوی تقسیم خواهند شد و در این زمان سهام اپل چهار قسمت می شود، به عنوان مثال اگر ارزش سهام اپل را ۴۰۰ دلار در نظر بگیریم بعد از این تقسیم، چهار سهام ۱۰۰ دلاری وجود خواهد داشت. این تقسیم سهام به طور قطعی در بازار سهام در مورخ ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ اتفاق خواهد افتاد. جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید لینک خبری زیر مراجعه نمایید.

لینک خبر اپل

⚡️ کمپانی تسلا نیز اعلام داشته است است که در تاریخ مذکور سهام خود را به پنج قسمت تقسیم خواهد کرد، این بدان معناست سهام هایی که توسط تریدرها و یا سرمایه گذاران خصوصی کنترل می شود به پنج سهم مساوی تقسیم خواهند شد و در این زمان سهام تسلا پنج قسمت می شود، به عنوان مثال اگر ارزش سهام تسلا را ۱۳۷۵ دلار در نظر بگیریم بعد از این تقسیم ۵ سهام ۲۷۵ دلاری وجود خواهد داشت. این تقسیم سهام نیز به طور قطعی در مورخ ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ اتفاق خواهد افتاد و شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر به لینک خبری زیر مراجعه فرمایید:

لینک خبر تسلا
⛔️گروه فنی اربیتکس گام های زیر را درجهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از فضای مذکور برمی‌دارد:
🔸اربیتکس قابلیت موقعیت گیری خرید (لانگ) را برای سهام های مذکور غیر فعال خواهد نمود.
🔸اربیتکس موقعیت گیری خرید (لانگ) را برای سهام های مذکور بعد از ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ مجدداً فعال خواهد ساخت.
🔸بازار سهام – ما به صورت دستی تمام تریدهای شما را مرتبط با سهام تسلا و سهام اپل، در آخرین دقایق تاریخ ۳۰ آگوست ۲۰۲۰ خواهیم بست.
🔸شدیداً به شما توصیه می شود تمام خریدهای خود را در خصوص سهام های ذکر شده، قبل از تاریخ اعلام شده یعنی ۳۰ آگوست ۲۰۲۰ ببندید.

گروه توسعه و فنی اربیتکس
۲۱ آگوست ۲۰۲۰

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram