بیانیه اربیت نتورک ۴ آگوست ۲۰۲۰

بیانیه تحسین برانگیز اربیت نتورک در مورخ ۴ آگوست ۲۰۲۰ با عنوان ایستگاه بعدی، دنیای مخابرات در ابعاد جهانی در کنار RKN
بیانیه اربیت نتورک ۴ آگوست ۲۰۲۰

ترجمه بیانیه تحسین برانگیز اربیت نتورک
در مورخ ۴ آگوست ۲۰۲۰

عنوان خبر: ایستگاه بعدی، دنیای مخابرات در ابعاد جهانی در کنار RKN

امروزه ارزهای ديجيتال زیادی در بازار جهانی موجود است، صرفنظر از رمزارزهای تایید نشده یا ثبت نشده، حتی در بین انواع معتبر، چالش انطباق پذیری، تنها جایی است که می توانید آنها را از هم متمایز کنید‌.
کاملاً پرواضح است که بدون شک، ارزش حقیقی یک رمزارز به استفاده واقعی از آن در زندگی روزمره برمیگردد، نه رتبه بندی آن بر اساس تعداد صرافی های که آن رمزارز را لیست کرده اند و یا حجم مبادلاتش و غیره.

امروز در تاریخ ۴ آگوست ۲۰۲۰، ما بسیار خرسندیم که اعلام بنماییم که در مرحله نهایی ارتقا دارایی دیجیتال انحصاری خود یعنی RKN Token به بالاترین مرحله ممکن هستیم.
بخش حقوقی ما در حال مذاکره نهایی با ۵ واسطه تجاری در جهت انطباق سرویس مخابراتی در کشور های ایالات متحده آمریکا، کانادا، هند، ترکیه و امارات متحده عربی است.
به محض اتمام کار، کاربران در این کشورها می توانند سیم کارتهای موبایل خود را با استفاده از توکن های RKN شارژ کنند. با این کار، RKN اولین رمزارزی خواهد بود که در جهان با ارز دیجیتال وارد فضای ارتباطات و مخابرات میشود.
توکن RKN قطعا اولین ارزدیجیتالی خواهد بود که خدمات شارژ سیم کارت را در چنین مقیاس گسترده جهانی ارائه می دهد.

توکن RKN دارایی انحصاری ما در پروژه ONCS است. همانطور که گفته شد، ما در آخرین مرحله از همکاریهای استراتژیک با شرکتهای ارتباطات راه دور هستیم تا بتوانیم توکن RKN را به روشی گسترده مقیاس پذیر نماییم. ما از طریق قرارداد های خود با واسطه های تجاری مربوطه در مرحله اول، سرویس شارژ سیم کارت کمپانی های زیر ارائه خواهیم داد:
AT&T
Vodafone
Turkcell
Etisalat

قطعا ما این پروژه را در سه ماهه آخر سال جاری به طور رسمی راه اندازی خواهیم کرد و کاربران می توانند از طریق یک اپلیکیشن اختصاصی در فضای اندروید و iOS به آن دسترسی پیدا کنند.
صنعت مخابرات در سال های اخیر شاهد افزایش رشد گردش مالی بالایی نبوده است، اکنون ما یک مسیر تازه به این صنعت ارائه می دهیم و این می تواند انقلابی در کاربری دارایی های دیجیتال باشد.

این تعامل بزودی با غول های فناوری ارتباطات فقط با یک کلیک از طریق درگاه پرداخت ONCS با ارزهای دیجیتال امکان پذیر میشود.
پروژه های آینده ما نقش بسزایی در مسیر پذیرش رمزارزها در جریان اصلی زندگی بازی خواهند کرد. و این امر اساساً به حل مشکلات رایج کمک کرده و شکاف بین مصرف کننده و مشاغل را به حداقل میرساند.

با هم برای آینده ای روشن تر.
تیم مدیریت اربیت نتورک
۴ آگوست ۲۰۲۰

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram