اربیت نتورک و پروژه مخابراتی پیش رو

اربیت نتورک و پروژه مخابراتی پیش رو

سرمایه گذاری های شبکه اربیت به صنعت ارتباطات توسط دارایی اختصاصی آنها با عنوان RKN Token

ارز دیجیتال RKN اولین رمزارزی است که خدمات شارژ سیم کارت را در این سطح جهانی و گسترده ارائه می دهد، در حالی که جهان به نبردی بی پایان علیه همه گیری های مرگبار ادامه می دهد، اهمیت فناوری
نقش عظیمی به دست آورده است. اهمیت نوآوری هرگز اهمیت بیشتری نداشته است، به خصوص وقتی دسترسی و راحتی از راه دور، نیازی جهانی باشد. فن آوری هایی مانند بلاکچین، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین ها و غیره، اکنون در خط مقدم قرار دارند. جالب است که شرکتها و سازمانهای مختلفی در سراسر جهان به طور جدی در حال کشف این موارد هستند و راه حلهای پیشرفته و پیشرفته ای را ارائه می دهند. یکی از این نمونه ها اربیت نتورک یک شرکت پیشرو در بلاکچین است که البته از سال ۱۹۹۶ به طور مداوم با استفاده از فن آوری های نوظهور ، محصولات ، سیستم عامل ها و راه حل ها مختلفی را توسعه داده است.

✅اربیت نتورک برای بالابردن سطح دارای دیجیتال اختصاصی خود در ۳ ماهه آخر سال ۲۰۲۰ گام بر میدارد.

مطابق آخرین گزارش ها اربیت نتورک در آخرین مراحل ارزشمند سازی دارایی دیجیتالی خود با نام RKN Token است.

از هم اکنون، این مذاکرات نهایی با آژانس های واسطه مخابراتی با شرکت هایی در هند، کانادا، ایالات متحده آمریکا، ترکیه و امارات انجام شده است. پس از اتمام کار، کاربران در این کشورها می توانند سیم کارتهای خود را با استفاده از توکن های RKN شارژ کنند. با این کار، اربیت نتورک اولین ساختاری خواهد بود که از میان شرکتهای توسعه دهنده بلاکچین در فضای ارتباطات و مخابرات سرمایه گذاری کنند.
جالب است که RKN اولین رمزارز است که خدمات شارژ سیم کارت را در چنین ابعاد گسترده جهانی ارائه می دهد. این عادلانه خواهد بود که بگوییم اربیت نتورک اقدامات عمده ای را برای ایجاد پذیرش جریان اصلی ارزهای رمزپایه، به ویژه با فعالیت های واقعی و عملی خود انجام داده است.
✅توکن RKN یک دارایی منحصر به فرد تحت پروژه پرچمدار اربیت نتورک به نام:
Orbit Network Chain Server (ONCS)
است. این توکن توسط یک شرکت تابعه به نام
Blockchain Development Inc
توسعه داده شده است. اربیت نتورک در آخرین مرحله از همکاریهای استراتژیک با شرکتهای مخابراتی است تا بتواند توکن RKN را به روشی گسترده توسعه دهد. این شرکت قبلاً با نقش آفرینان اصلی واسطه در این فضا همکاری خود را آغاز کرده است تا بتواند در مرحله اول
Vodafone
AT&T
Turkcell
Etisalat
را تحت پوشش قرار دهد.
اربیت نتورک پروژه مذكور را در سه ماهه آخر سال جاری رسماً راه اندازی خواهد كرد.
طبق گزارش های خصوصی، کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن موبایلی به نام PAYCAP به آن دسترسی پیدا کرده و از آن در Android و iOS استفاده کنند.
صنعت مخابرات در سال های اخیر گردش مالی بسیاری را شاهد نبوده است. راه حل رمزنگاری شده با پشتیبانی از اربیت نتورک، مسیر تازه ای را به این صنعت ارائه می دهد. در زمانی که مصرف کنندگان در حالی که راهکارهای سنتی را پشت سر می گذارند به سمت فضای دیجیتالی حرکت می کنند، دارایی های انحصاری ارزهای رمزنگاری اربیت نتورک حتی بیشتر مرتبط هستند. این امر نه تنها به کاربران امکان می دهد تا سیم کارت های خود را با توکن RKN شارژ کنند، بلکه از نظر تجربه مصرف کننده به راحتی فوق العاده ای نیز می بخشد. این می تواند انقلابی در پذیرش دارایی های دیجیتال باشد زیرا RKN توکن قطعاً به دنبال DeFi (امور متمرکز مالی) برای اجرای فازهای بعدی است. تعامل آنها با شرکتهای غول ارتباطی اکنون فقط با یک کلیک از طریق راه حل پرداخت فوری ONCS با رمزارز امکان پذیر است.
روند رشد توکن RKN حتی فراتر می رود. با اعمال فن آوری بلاکچین و اجرای قراردادهای هوشمند پیشرفته، عناصر مهم را از نظر تعامل ذینفعان با بنگاههای ارتباطی اضافه می کند. علاوه بر این، آن را نیز به درجه خاصی از اتوماسیون در طول فرایند اضافه می کند. به عنوان مثال، با تنظیم قرارداد هوشمند با شرایط از پیش تعریف شده، می توان دوباره شارژ ماهانه سیم کارت کاربر را انجام داد.

درباره اربیت نتورک:
اربیت نتورک یک شرکت توسعه دهنده بلاکچین با سابقه جهانی است.
این متخصصان در بهره برداری از فن آوری های پیشرفته و ادغام ساختارهایی که با تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها مانند داده های بزرگ، تخصص دارند و آنرا ارائه می دهند. با شماری از راه حل های متفاوت.
علاوه بر این، همچنین راه حل های سازمانی مبتنی بر بلاکچین را برای کمک به مشاغل بهتر برای مدیریت دارایی های خود و همچنین انجام معاملات فرامرزی در چندین بخش از جمله حواله ها ، امور مالی تجارت ها، پردازش پرداخت و غیره ارائه می دهد.
این شرکت دارای یک پایگاه جهانی و مشتری مدار است که در آن راه حل های تبدیل به دنیای دیجیتال بصورت نهایی و قابل اجرا ارائه می دهد.

✅هدف اصلی آن ارائه راه حل های مقرون به صرفه، موثر ، کارآمد ، شفاف و پایدار برای شرکت هایی است که به دنبال تغییر در مسیر دیجیتالی هستند. این کار با سبد متنوعی از محصولات و راه حل های توسط اربیت نتورک ارائه می شود. این موارد محدود به یک پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال به نام Orbitex و ۳ دارایی دیجیتال – NYE Coin ، SNL و RKN نیست. علاوه بر این، شرکت اربیت نتورک نیز برای ارتقاء دامنه فعالیت های خود مشارکت های صنعتی ایجاد کرده است.
برجسته ترین آنها
Space Army Research
و
Probi Tech Inc‌
میباشند.

✅گذشته از آخرین اعلامیه راه اندازی PAYCAP به زودی، طیف وسیعی از خدمات دیگر را نیز ارائه می دهد که اکثر آنها B2B هستند. هدف اصلی این شرکت خدمات توسعه بلاکچین آن است.
این خدمات به مشتریان خود که به دنبال شرکای توسعه بلاکچین هستند – از نظر نوع عمومی، خصوصی یا کنسرسیوم، کمک نهایی به شما می کند.

✅یادداشت پایانی: بلاکچین به عنوان یکی از انقلابی ترین فناوری ها در سالهای اخیر ظهور کرده است. این ستون بر پایه های امنیتی، شفافیت و تغییر ناپذیری بنا نهاده شده است. براین اساس، سازمانهای مختلف صنایع به دنبال این هستند که فناوری بلاکچین را در فعالیتهای تجاری خود بگنجانند. با این حال، تغییر ماهیت از سیستم های سنتی به بلاکچین اغلب به عنوان یک مانع بزرگ بدل می شود. در این زمینه، راه حلهای کارآمد و مرتبط با رمزنگاری شبکه اربیت نتورک، یک تحول بدون مشکل و با ضریب خطای کم را ممکن می سازد.
از طرف دیگر ، پروژه های آینده اربیت نتورک مانند ONCS نقش مهمی در مسیر پذیرش رمزنگاری در این جریان اصلی دارد. این اساساً هنگامی که می خواهیم راه حل های دیجیتالی را عملی کنید ، شکاف بین مصرف کنندگان و مشاغل را حذف می کند.
در کل، اربیت نتورک در حال توسعه اکوسیستم و کاملاً سرشار از راه حلهای پیشرفته تکنولوژیکی است که نویدبخش موج بعدی نوآوری را می دهد، به خصوص که دنیا در حال پیشرفت به سمت تغییری کامل دیجیتال است.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram