قوانین جدید بروزرسانی اربیت نتورک

خلاصه متن فارسی قوانین جدید بروزرسانی مورخه ٣ ژانويه ٢٠٢١ توسط بخش حقوقی اربیت نتورک
پلتفرم اُربيت

خلاصه متن فارسی قوانین جدید بروزرسانی توسط بخش حقوقی اربیت نتورک.
خبر مورخه ٣ ژانويه ٢٠٢١

آپدیت اطلاعاتی در بخشهای زیر انجام خواهد پذیرفت که در جهت شفافیت سازی و همچنین ارایه خدمات بهتر به مشتریان و پایین آوردن ریسکهای احتمالی که ممکن است کاربران را به مخاطره بیاندازد ارائه شده است:

۱.خدمات پشتیانی حداكثر ۳ روز کاری زمان خواهد برد، بجز مواردی که مرتبط با بخش حقوقی است.
۲.چندین تیکت اگر با یه موضوع ارسال شود، منجر به پاسخ گویی سریعتر نمیشود، بلکه ممکن است اکانت شما موقتا بسته شود.
۳.مدارکی که بیش از ۶ ماه منقضی شده است برای تایید هویت قبول نمیشود، ضمنا در عکس سلفی باید تاریخ و اسم کمپانی با دست نوشته شود و متن تایپی قبول نیست. در ضمن اگر مدارک شما مشکوک باشد، ممکن است از شما بخواهند ویدیو ارسال نمایید. شدیدا مراقب باشید که ارایه مدارک فیک یا جعلی منجر به جریمه سنگین و بسته شدن دایمی اکانت خواهد شد.
۴.هر کاربری میتواند ۱ بار در مدت قراردادش درخواست 2fa جدید بدهد و reset بنماید و این امر کاملا برای بار اول رایگان است. اما از بار دوم به بعد ۵۰ دلار شارژ خواهد داشت. پس کدهای امنیتی را در موقع اسکن کردن ذخیره کنید.

ما قسمتهای دیگری را هم در قرارداها بزودی بروزرسانی میکنیم که به شرح زیر میباشند:

۱.ما از یک سیستم جدید هوشمند بهره میگیریم که کسانی که بیشتر از یک اکانت داشته باشند را شناسایی خواهد کرد و این افراد که به قصد سواستفاده از پلن یا سیستم درآمدی این عملیات را انجام داده باشند، شناسایی شده و با جریمه روبرو خواهند شد و حتی احتمال دارد اکانتهای آنها بسته بشود. ضمنا کسانی که زیر ۱۲ ماه کنسل مینمایند، پلاتفرم ممکن است کمیسون مستقیم آنها را از معرف پس بگیرد.
۲.قوانین ضد پول شویی در جهت جلوگیری از کلاهبرداری و اهداف دیگر…. در حال بروزرسانی است. بخاطر جلوگیری از کلاهبرداری، اگر کسی برای شما پول داخلی انتقال میدهد، توصیه میشود با آن پول ترید و یا برداشت انجام ندهید، چون اگر آن فرد از مسیری غیر مجاز آن وجه را بدست آورده باشد یا اکانت وی مشکل داشته باشد، شما هم ناخواسته درگیر مشکلات وی میشوید. ( ترانسفر دارايى براى افراد ديگر به جهت ثبت پكيج جديد بلامانع است)
۳.ساختارها، پلاتفرمها و کمپانیها زیر به بند ۲.۵ قرارداد مشتریان اضافه میگردند:
Nye Coin
Sport and Leisure Token
Rkn Token
Paycap
Orbitex
ONCS
۴.باز پرداخت اصل پول برای افرادی که اکانتهای خود را در پایان قرارداد تمدید نمیکنند، کوتاه تر شده است. و از این پس در صورت عدم تمدید حدفاصل ۱۵ تا ۴۵ روز مبالغ خود را دریافت خواهند کرد.

در کنار وفاداری شما، در کنار هم به امید يك سال خوب در پیش رو
بخش امنیتی
اربیت نتورک

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram

3 پاسخ

  1. سلام
    بخای یه اکانت داخل اوربیت بزنی چقدر زمان میبره
    اصلا پروسش چطوریه ،میشه واضح برام توضیح بدین
    بت تشکر

  2. سلام روز بخیر من یه اکانت ۲۰۰۰ تایی داشتم که امروز ۴۵ روز ازش گذشته و مبلغی به حساب من نیامده است ممنون میشم راهنمایی کنید

  3. باسلام.اگر اکانت شما بخاطر چنج پول توسط فرد دیگری انجام شود و بخواهید ایشان به آن و جیمیل شما دیگر دسترسی نداشته باشد چه کاری را باید انجام داد؟