بيانيه مورخه ١٢ ژانويه ٢٠٢١

امروز ۱۲ سال از اولین معامله بیت کوین که از فردی به فرد دیگر ارسال شده است میگذرد.
اخبار بیت کوین در ong Crypto

امروز ۱۲ سال از اولین معامله بیت کوین که از فردی به فرد دیگر ارسال شده است میگذرد. این معامله توسط خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، در ۱۲ ژانویه ۲۰۰۹ به یک دانشمند کامپیوتر بنام “هال فینی” ارسال شد و رسماً پایه گذاری اولین ارز رمزنگاری شده به عنوان شبکه معاملات بیت کوین را پایه گذاری کرد.

امروز ما باید این فناوری جادویی را جشن بگیریم که سیستم های مالی فاسد، در سراسر جهان را نوسازی خواهد کرد، تیم توسعه Orbit Network INC مفتخر است که اعلام نمايد، راه اندازی امکانات کامل تبدیل ارزهای دیجیتال
(Conversion)
که تا ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ یا قبل از آن در مناطق مختلف تکمیل خواهد شد، هم اكنون در دسترس شماست.

همه اعضایی که فرصت HODL را برای کسب سود بیشتر در ارز دیجیتال انتخاب میکنند، این فرصت را دارند که PSD انتفاع ماهانه خود را مستقیماً به
BTC ، ETH، DASH ، FET ، SNL و RKN
بدون هیچ کارمزدی تبدیل کنند. و همچنين همه اعضا این امکان را دارند که دارایی خود را که محدود به PSD نیست، به ارزهای دیجیتال ذکر شده طی مراحلی ساده تبدیل کرده و در کیف پول خود نگه دارند.

سیستم درآمدزایی مرکب یکی از جالب ترین امکاناتی است که ما به اعضای خود قول داده ایم و امروز بهترین روز برای راه اندازی آن است.

❌یادداشت های مهم:

۱.اعضا به صورت روزانه ۱ بار فرصت دارند ارزهاى ديجيتال كوين خود را به دلار تبدیل کنند و ۱ بار روزانه رمز ارز هاى توكن خود را به دلار تبدیل می کنند.
۲.این سرویس گزینه معاملاتی (ترید کردن) محسوب نمی شود و ما انتظار داریم همه اعضا از آن هوشمندانه استفاده کنند.
۳.ما یک سیستم نظارت کامل برای کنترل این تبدیل ایجاد کرده ایم تا از سو استفاده متخلفان جلوگیری کنیم و قطعا آنها با جریمه نیز روبرو می‌شوند.

✨علاوه بر این، ما NYE Coin پرچمدار ارزهای دیجیتال خود را برای حسابرسی سالانه در بازرسی کلی ۲ هفته ای قرارخواهیم داد. ما همچنین خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم NYE Coin در هفته های آینده نسل دوم بلاکچین خود را خواهد داشت. NYE COIN در آخرین مرحله تشکیل یک پروژه عظیم است که در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ به طور عمومی اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram