اُربیتِکس و پِی کَپ در نمایشگاه بلاک چین هنگ کنگ

متن ترجمه شده بیانیه اربیت نتورک مورخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۰ با عنوان اُربیتِکس و پِی کَپ در نمایشگاه بلاک چین هنگ کنگ.
اُربیتِکس و پِی کَپ در نمایشگاه بلاک چین هنگ کنگ

متن ترجمه شده بیانیه اربیت نتورک
مورخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۰

اُربیتِکس و پِی کَپ در نمایشگاه بلاک چین هنگ کنگ.

هر دو افتخار این را دارند که در همایش هفته بلاک چین در هنگ کنگ که بزرگترین همایش آسیاست و ۱۷ تا ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ برگزار می شود، شرکت کنند. این همایش دنیا را به هم وصل می کند تا این همایش با امنیت و ایمنی خاطر برگزار شود. این بار این همایش بزرگ صنعت بلاک چین به صورت آنلاین برگزار شده و سرشناسانی از سمت دولت ها، رهبران بزرگ این صنعت، مبتکرین و اساتید دانشگاهی و تجارت های مختلف را در عرصه منطقه‌ای و چه در سطح جهانی به دور هم جمع می نماید.

این بزرگترین همایش مجازی در هنگ کنگ خواهد بود که جامعه بلاک چین میتواند در آن درخصوص آخرین فعالیت ها و روندهای رشد مباحثی را مطرح کند. اپلیکیشن هایی که با اتکا به تکنولوژی بلاکچین در زمینه های مالی، سرمایه گذاری، تخصصی، پروژه های اجتماعی و صنعت درگاه های پرداخت فعالیت میکنند. در کنار این نمایشگاه بزرگ همایش جهانی بلاک O20 نیز در ۱۸ نوامبر برگزار می شود.
هردو کنفرانس و نمایشگاه به صورت مجازی برای تمامی شرکت کنندگان در دسترس خواهد بود.
این همایش با داشتن سابقه ای درخشان، متخصصین و افراد فوق حرفه ای از رهبران صنعت که همگی در کنار هم، آینده بلاکچین و ارز های دیجیتال را رقم خواهند زد، برگزار می‌شود.
متخصصین از تمام بخش‌های مختلف این صنعت همراه با سرمایه گذاران، دولت ها، استارتاپ های جدید و استثنایی، در کنار هم جمع می شوند تا برای یادگیری عمیق مباحثی فوق‌تخصصی در ایجاد فضاهای جدید گام بردارند. ما دو اپلیکیشن استارتاپی را در این همایش بزرگ خواهیم داشت، پِی کَپ و اُربیتِکس.
ما از تمام کاربران خود دعوت می‌کنیم که با ما در این راستا همراه شوند:
لینک همایش:

https://www.hkblockchainweek.net/

بخش تبلیغات و مارکتینگ اربیت نتورک
۱۳ اکتبر ۲۰۲۰

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram